České televize otevírá nové stážistické pozice! Pro studenty a studentky je připravený roční program a nejlepší z nich mohou v týmu ČT pokračovat i nadále.

Stáž je honorovaná.

Více informací o tom, jaké stáže jsou vypsané, jak stáž probíhá a jak se přihlásit, zjistíte na facebookovém odkazu https://www.facebook.com/startct/ nebo na ceskatelevize.jobs.cz.)

Comůžete očekávat od dlouhodobé stáže?

Na 12 měsíců se stanete plnohodnotnou součástí týmů těch nejlepších profesionálů, od kterých se budete moci učit. V rámci programu budete mít přiděleného svého garanta, který vás bude celou stáží profesně provázet a pravidelně vám poskytne zpětnou vazbu.

Navíc společně s ostatními stážisty v programu budete spolupracovat na dlouhodobých projektech. Po celý rok je pro vás také připravena řada školení a workshopů. Pokud budete úspěšní, může se stát, že na konci stáže získáte v ČT stálou pracovní pozici (to však záleží i na aktuální nabídce volných pracovních míst).

Koho hledáme?

Studenty posledních ročníků navazujícího magisterského nebo doktorandského studia, kteří mají zájem o konkrétní obor. Výhodou je alespoň krátká praxe v oboru. Uplatnění nabízíme napříč celou ČT (od techniky až po marketing).