Vítejte!

To, že jste se právě teď ocitli na téhle stránce znamená, že jste zvládli přijímačky na BSS. A to je skvělé, gratulujeme! 

Je nám úplně jasné, že toho teď máte spoustu a určitě se nenudíte. A že se těšíte, až začnete studovat to, co vás baví. Nicméně do září, kdy začne semestr, si ještě musíte počkat. Vlastně musíte počkat i na dobu, kdy se otevřou zápisy do studia (stane se tak 14. 6. 2021 a zapisovat se budete moct do 28. 6. 2021). Abychom vám všechno to čekání aspoň trochu ukrátili, připravili jsme pro vás hru s bezpečáckou tematikou, plnou křížovek, kvízů a podobných úkolů a výzev. Snažili jsme se, abychom pokryli aspoň ta nejdůležitější oblasti, o nichž společně budeme v seminářích diskutovat. Nicméně spousta témat se nevešla, tak nám to, prosím, odpusťte. Užijete si jich do sytosti v průběhu času, který u nás na katedře strávíte. :)

Samotná hra je jednoduchá - vaším úkolem je vyřešit zadání a najít klíčová slova, která vás pustí o krok dál. Vždy tedy klikněte na link vedoucí k hádance (otevře se vám nové okno), vyřešte ji, okno zavřete a klíč vepište do příslušného políčka. A pak už uvidíte sami. :)

Pokud byste zůstali někde viset a něvěděli správné odpověď, nebojte se použít vaše google-fu.

Chci hrát!

PS.

Pokud jste hru dohráli a chtěli byste si vyzkoušet i variantu pro politologii, najdete ji tady.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info